slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider

Aktualności

Joga Akademicka z prof Januszem Szopą 8-9.09

  Warsztat obejmuje trzy części: SESJE ASAN – przedstawione zostaną podstawowe zasady biomechaniki, które należy stosować przy wykonywaniu asan. W... czytaj więcej »

maroko - szczęście jest możliwe teraz 27.09-05.10.

wyprawa warsztatowa dla poszukiwaczy szczęścia TERMIN WYPRAWY: 27.09-5.10.2018 Prowadzenie warsztatów: Paweł Gutral Prowadzenie wyprawy: Marzena Gross "Bóg stworzył... czytaj więcej »

Kabina Izolacji Sensorycznej - floating - już otwarte

JUŻ OTWARTE - floating w Gdańsku. Pełna informacja na http://endorfiafloating.pl/ CO TO JEST floating (kabina izolacji sensorycznej), czyli terapia unoszenia się na wodzie? "Terapia... czytaj więcej »

JOGA na STRES

Czym jest?

W pośpiechu codziennych spraw i nawale obowiązków umyka nam gdzieś sedno życia. Coraz mniej nas cieszy, tracimy poczucie szczęścia i radości z każdej mijającej chwili. Jak temu zapobiec? Jak wrócić do stanu zadowolenia z siebie i z życia, mimo przeciwności, jak cieszyć się jak dziecko z tego co jest? Jak radzić sobie z wszechobecnym stresem paraliżującym normalne funkcjonowanie? I jak w końcu poczuć się lepiej we własnym ciele, z naszymi emocjami i szalejącymi myślami?

Spróbuj „Jogi na Stres”.

czytaj więcej »